Staňte se aktivní maminkou s Mavimi

Založte si účet, vytvořte profil a získejte první nabídky. Pracujte pohodlně, jak Vám to vyhovuje.

Zobrazit heslo Skrýt heslo
Velké písmeno Malé písmeno Číslo 8 znaků

Jak probíhá náš proces?

Jednoduše, online a zdarma

 • REGISTRACE

  Zaregistrujete se do našeho systému. Registrace je rychlá a intuitivní.

 • PROFIL

  Vyplníte online formulář o svých zkušenostech, dovednostech a preferencích.

 • OSOBNÍ MARKETING

  Pomůžeme Vám vytvořit profesní profil, který bude atraktivní pro potenciální zaměstnavatele

 • ZADÁNÍ

  Z firem, které vás osloví, si vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Začínáte pracovat na domluveném zadání.

 • ODEVZDÁTE A JE HOTOVO

  Po odsouhlasení vykonané práce vám bude převedena odměna. Hotovo. Při dlouhodobé spolupráci dostáváte odměnu v měsíčním intervalu.

Požadavky pro začátek

U nás jsou pouze tři požadavky, které je nutno dodržet.

 • Chuť najít si pár hodin týdně k práci
 • Splnit minimální podmínky náboru
 • Vytvořit si vlastní profil odpovídající Vašim schopnostem
ZAREGISTROVAT SE

Co o nás říkají ostatní?

"Vždy jsem byla velmi aktivní a činorodá žena a po pár měsících, co jsem se stala maminkou jsem měla chuť věnovat se částečně i něčemu jinému než jen dítěti a přijít tak na jiné myšlenky, dobít si baterky a zároveň vylepšít rodinný rozpočet. Věnovala jsem se tedy vlastnímu projektu biodanza.cz Důležité bylo, že si mohu určit, kolik toho udělám a kdy. Přesně to nabízí i Mavimi. Navíc ale bez rizika vlastního podnikání. Líbí se mi, že vše pro vás Mavimi zařídí a zprostředkuje. Můžete si aktivně odpočinout a zároveň si pak dopřát např. lekce plavání pro vašeho broučka. Projektu Mavimi moc fandím a přeju mu spoustu spokojených maminek i firemních zákazníků."

Aneta Končulová, zakladatelka a facilitátorka systému Biodanza v ČR

"Projektu MAVIMI děsně fandím a držím palce. Myslím, že to je skvělý nápad a úžasná příležitost, jak my maminky můžeme během mateřské/rodičovské dovolené trošku vypnout od denodenních starostí, přijít na jiné myšlenky a vrátit se tak do doby, kdy jsme o dětských slastech a strastech neměly vůbec žádné tušení. Vždycky jsem byla hodně akční, a to se nezměnilo ani s příchodem syna. Jen si to musím všechno lépe zorganizovat a díky MAVIMI je to o něco snažší. A co je hlavní, mám pocit, že ačkoliv pracuju, tak vlastně odpočívám, čemuž bych dříve nikdy nevěřila"

Kateřina Čiperová

"Po skončení rodičovské dovolené jsem marně hledala dostatečně flexibilní místo na zkrácený úvazek. V kariéře jsem chtěla pokračovat takovým způsobem, abych udržela rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem, aniž bych některou z oblastí odbývala nebo večer padala na ústa vyčerpáním, a trápily mě výčitky, že v každé své roli nezvládám podávat 100% výkon.

Proto bylo potřeba jít jinou cestou. Nejsem však typ na rozjíždění vlastního byznysu a – alespoň zatím, dokud jsou moje děti malé – nechci věnovat profesi tolik prostoru, aby se mi vyplatil status OSVČ. Jako optimální se ukázalo pracovat na několika dílčích menších projektech, jejichž množství a rozsah si mohou rozvrhnout podle vlastních potřeb. Právě tento styl práce nabízí projekt Mavimi, kterému velmi fandím."

Eva Lázoková

Naši podporovatelé